-30%

Сако - код 531 - црна

Нема на залиха
SKU
1111
-30%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сако - код 815 - црна
  Сако - код 815 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Код JZ-1901
  Код JZ-1901
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Код B159 - темно кафеава
  Код B159 - темно кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Код Р101 - сиво
  Код Р101 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Блуза - код 917 - путер зелена
  Блуза - код 917 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Палто - код 423 - борда
  Палто - код 423 - борда
  Special Price MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 6. Фустан - код 1317 - путер зелена
  Фустан - код 1317 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Фустан - код 8484 - црна
  Фустан - код 8484 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 918 - 5 - црна
  Маица - код 918 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Маица - код 504 - жолта
  Маица - код 504 - жолта
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код NH2863 - портокалова
  Код NH2863 - портокалова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71