Ново -60%

Сако - код 680 - сиво

Нема на залиха
SKU
293281
-60%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 5 % Еластан - 95 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 696 - светло сина
  Фустан - код 696 - светло сина
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 2. Маица - код 1102 - розова
  Маица - код 1102 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Комплет - код 9414 - розова
  Комплет - код 9414 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 5500 - жолта
  Фустан - код 5500 - жолта
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 741 - тиркизна
  Фустан - код 741 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комплет - код 8181 - виолетова
  Комплет - код 8181 - виолетова
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Фустан - код 1140 - виолетова
  Фустан - код 1140 - виолетова
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 8. Фустан - код 672 - црна
  Фустан - код 672 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 5581 - црвена
  Блуза - код 5581 - црвена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 10. Фустан - код 5244 - темно сина
  Фустан - код 5244 - темно сина
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71