-31%

Маица - код 888 - бела

Нема на залиха
SKU
157
-31%
Special Price MKD 638,00 Регуларна цена MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 4713 - бела
  Маица - код 4713 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска тениска в бяло с голо рамо - код 11771
  Маица - код 11771 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Бяла тениска с ефектен принт - код 4514
  Маица - код 4514 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Тениска в бяло с принт - код 2460 - лице
  Маица - код 2460 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамска тениска в бяло с апликация - код 2489
  Маица - код 2489 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 1568 - 3 - црна
  Тренерки - код 1568 - 3 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Комплет - код 4304
  Комплет - код 4304
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 3. Фустан - код 7413 - црна
  Фустан - код 7413 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 1653 - 5
  Блуза - код 1653 - 5
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 5. Тениска в бяло с моден принт - код 2284
  Маица - код 2284 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Панталони - код 6329 - 4 - кафеава
  Панталони - код 6329 - 4 - кафеава
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Хеланки - код 2142 - 4
  Хеланки - код 2142 - 4
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Изчистен дамски топ в бяло - код 3183
  Топ - код 3183 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Фустан - код 1714 - сиво
  Фустан - код 1714 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71