Јакна - код 215 - 2 - црна

Нема на залиха
SKU
358561-c
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс топ с връзки в червено - код 1284
  Топ - код 1284 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 4155 - бело
  Блуза - код 4155 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Изчистена дамска тениска в бяло - код 7525
  Маица - код 7525 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Ефектен дамски топ в розово - код 1749
  Топ - код 1749 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Хеланки - код 2171 - 1 - црна
  Хеланки - код 2171 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Тениска в бяло с ефектен принт - код 495
  Маица - код 495 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 385
  Блуза - код 385
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Блуза - код 2190 - 4 - борда
  Блуза - код 2190 - 4 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71