-17%

Јакна - код 4949 - темно сина

Нема на залиха
SKU
354316
-17%
Special Price MKD 2.696,71 Регуларна цена MKD 3.276,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Найлон - 100%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 2.783,71 Регуларна цена MKD 4.813,71
Слични производи
 1. Фустан - код 12950
  Фустан - код 12950
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 15766 - 1 - црна
  Блуза - код 15766 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Маица - код 2517 - бело
  Маица - код 2517 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 0521 - 2 - шарена
  Блуза - код 0521 - 2 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Спортски комплет - код 9320
  Спортски комплет - код 9320
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Комплет - код 2961 - бело
  Комплет - код 2961 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Маица - код 5124 - бело
  Маица - код 5124 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 11615 - црна
  Блуза - код 11615 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Комплет - код 8887 - 2
  Комплет - код 8887 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 10. Комплет - код 11626 - црна
  Комплет - код 11626 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.304,71