-63%

Јакна - код 7070 - борда

На залиха
SKU
339571
-63%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 189 - зелена
  Палто - код 189 - зелена
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 2. Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Блуза - код 7071 - црвена
  Блуза - код 7071 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 9597 - кафеава
  Фустан - код 9597 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Блуза - код 9622 - борда
  Блуза - код 9622 - борда
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Тренерки - код 842
  Тренерки - код 842
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Сако - код 2900 - борда
  Сако - код 2900 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 833 - зелена
  Блуза - код 833 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Јакна - код 761
  Јакна - код 761
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Елек - код 8786 - сиво
  Елек - код 8786 - сиво
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71