Ново -36%

Јакна - код 7070 - црна

На залиха
SKU
339526
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2529
  Фустан - код 2529
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 9867 - црвена
  Блуза - код 9867 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Блуза - код 6455 - капучино
  Блуза - код 6455 - капучино
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 4. Комбинезон - код 9911 - небесно сина
  Комбинезон - код 9911 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Јакна - код 215 - 3 - сина
  Јакна - код 215 - 3 - сина
  Најниско ден 3.450,71 Регуларна цена ден 4.030,71
 6. Џемпер - код 1099
  Џемпер - код 1099
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Комплет - код 5611 - окер
  Комплет - код 5611 - окер
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 8. Фустан - код 038 - шарена
  Фустан - код 038 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 9865 - бела
  Фустан - код 9865 - бела
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Блуза - код 5321 - светло сина
  Блуза - код 5321 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71