-63%

Јакна - код 7070 - кафеава

На залиха
SKU
339481
-63%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2909 - пудра
  Фустан - код 2909 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Кардиган - код 4412 - црна
  Кардиган - код 4412 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Комплет - код 7778 - путер зелена
  Комплет - код 7778 - путер зелена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Фустан - код 745 - небесно сина
  Фустан - код 745 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Фустан - код 0299 - кафеава
  Фустан - код 0299 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Кардиган - код 0372 - виолетова
  Кардиган - код 0372 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Комбинезон - код 5121 - светло сина
  Комбинезон - код 5121 - светло сина
  Special Price ден 1.246,71 Регуларна цена ден 1.826,71
 8. Блуза - код 917 - црна
  Блуза - код 917 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Маица - код 3586 - црна
  Маица - код 3586 - црна
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 10. Фустан - код 3665 - црвена
  Фустан - код 3665 - црвена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71