-63%

Јакна - код 7070 - розова

На залиха
SKU
339541
-63%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Туника - код 202 - бела
  Туника - код 202 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Туника - код 3720 - сиво
  Туника - код 3720 - сиво
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 3. Фустан - код 1510 - црна
  Фустан - код 1510 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 802 - сиво
  Фустан - код 802 - сиво
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 5. Фустан - код 5513 - борда
  Фустан - код 5513 - борда
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 243 - виолетова
  Блуза - код 243 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Кошула - код 332 - црна
  Кошула - код 332 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Блуза - код 241 - црна
  Блуза - код 241 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Блуза - код 9867 - путер зелена
  Блуза - код 9867 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Топ - код 92096 - црна
  Топ - код 92096 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71