-63%

Јакна - код 7070 - сиво

На залиха
SKU
339511
-63%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
  1. Маица - код 816 - црна
    Маица - код 816 - црна
    Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 782,71
  2. Комплет - код 5599 - путер зелена
    Комплет - код 5599 - путер зелена
    Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.681,71
  3. Комплет - код 5044 - ментол
    Комплет - код 5044 - ментол
    Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
  4. Кошула - код 5531 - бело
    Кошула - код 5531 - бело
    Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
  5. Тренерки - код 948 - сиво
    Тренерки - код 948 - сиво
    Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
  6. Фустан - код 4040 - путер зелена
    Фустан - код 4040 - путер зелена
    Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
  7. Кардиган - код 3399 - окер
    Кардиган - код 3399 - окер
    Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71
  8. Фустан - код 4483 - црна
    Фустан - код 4483 - црна
    Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
  9. Кардиган - код 2091
    Кардиган - код 2091
    Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
  10. Маица - код 467 - 1 - бела
    Маица - код 467 - 1 - бела
    Најниско ден 521,71 Регуларна цена ден 1.101,71