Ново -36%

Јакна - код 7070 - светло сина

На залиха
SKU
339586
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 887 - кафеава
  Јакна - код 887 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Фустан - код 0060 - бело
  Фустан - код 0060 - бело
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 3. Блуза - код 5156 - 4 - шарена
  Блуза - код 5156 - 4 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 630 - небесно сина
  Фустан - код 630 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Туника - код 997 - 2 - сиво
  Туника - код 997 - 2 - сиво
  Најниско ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 6. Комплет - код 2424 - сина
  Комплет - код 2424 - сина
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Фустан - код 149 - небесно сина
  Фустан - код 149 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Палто - код 8282 - сиво
  Палто - код 8282 - сиво
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 9. Фустан - код 1197 - окер
  Фустан - код 1197 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 611 - темно виолетова
  Фустан - код 611 - темно виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71