Ново -36%

Јакна - код 7070 - темно сина

На залиха
SKU
339601
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4948 - путер зелена
  Блуза - код 4948 - путер зелена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 2. Блуза - код 6613 - путер зелена
  Блуза - код 6613 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Туника - код 3720 - сиво
  Туника - код 3720 - сиво
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 4. Фустан - код 3352 - сиво
  Фустан - код 3352 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Блуза - код 753 - пудра
  Блуза - код 753 - пудра
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Блуза - код 896 - виолетова
  Блуза - код 896 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Кошула - код 657 - жолта
  Кошула - код 657 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Кошула - код 6148 - црвена
  Кошула - код 6148 - црвена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Јакна - код 1033 - 2 - кремова
  Јакна - код 1033 - 2 - кремова
  Најниско ден 1.972,00
 10. Блуза - код 0509 - пудра
  Блуза - код 0509 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71