-36%

Јакна - код 7070

На залиха
SKU
339496
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 1 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 8686
  Јакна - код 8686
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0041 - бела
  Фустан - код 0041 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 2. Блуза - код 0009 - црвена
  Блуза - код 0009 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 276 - црвена
  Тренерки - код 276 - црвена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Кошула - код 4646 - ментол
  Кошула - код 4646 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кошула - код 6171 - борда
  Кошула - код 6171 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 4572 - окер
  Фустан - код 4572 - окер
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Фустан - код 5513 - путер зелена
  Фустан - код 5513 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 4516 - небесно сина
  Фустан - код 4516 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Блуза - код 5455 - темно сина
  Блуза - код 5455 - темно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Блуза - код 2620 - розова
  Блуза - код 2620 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71