-34%

Јакна - код 8686 - црвена

Нема на залиха
SKU
339331
-34%
Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сукња - код 2260
  Сукња - код 2260
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Тренерки - код 2150 - 1 - небесно сина
  Тренерки - код 2150 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Свободна дамска туника в черно с надпис - код 5231
  Туника - код 5231 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Спортен комплект в бяло с декорации - код 11622
  Комплет - код 11622 - бело
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Елегантен дамски топ в розово - код 2760
  Топ - код 2760 - 2 - розова
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Свободна дамска туника в черно на звезди - код 8681
  Туника - код 8681 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 1638 - 3 - црна
  Фустан - код 1638 - 3 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки-долен дел - код 3155 - 1 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 1 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамски топ с дантела в черно - код 11701
  Топ - код 11701 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Къс топ в бяло с ефектно деколте - код 11772
  Топ - код 11772 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71