-34%

Јакна - код 8686 - сина

Нема на залиха
SKU
339316
-34%
Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 4593 - 1 - небесно сина
  Јакна - код 4593 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Јакна - код 7256 - 1 - небесно сина
  Јакна - код 7256 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7141 - црна
  Фустан - код 7141 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Кратки панталони - код 0251 - 1 - камуфлажа
  Кратки панталони - код 0251 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска тениска с отворено деколте в неоново жълто- код 3667
  Маица - код 3667 - неон жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки - код 2168 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2168 - 1 - шарена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Код 10060 - црна
  Код 10060 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код 8787 - 4
  Код 8787 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 2568 - 1 - циклама
  Фустан - код 2568 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамско боди с атрактивен десен - код 2513 - 1
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71