Јакна - код 9193 - црна

Нема на залиха
SKU
355261-c
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 0149 - 2 - шарена
  Комплет - код 0149 - 2 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Блуза - код 385
  Блуза - код 385
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Маица - код 3233
  Маица - код 3233
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Јакна - код 8825 - 1 - сиво
  Јакна - код 8825 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Маица - код 1531 - бела
  Маица - код 1531 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Топ - код 11772 - црна
  Топ - код 11772 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Тренерки - код 6272 - црна
  Тренерки - код 6272 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Фустан - код 2949 - црна
  Фустан - код 2949 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Свободна дамска туника в бяло с надпис - код 5083
  Туника - код 5083 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Фустан - код 9075 - сиво
  Фустан - код 9075 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.420,71