-44%

Џемпер - код 3345 - сиво

Нема на залиха
SKU
350836
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки-долен дел - код 6201
  Тренерки-долен дел - код 6201
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Парео - код 4970 - шарена
  Парео - код 4970 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1737 - пудра
  Фустан - код 1737 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Фустан - код 8556 - црна
  Фустан - код 8556 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски топ в червено - 1287
  Топ - код 1287 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 2506
  Фустан - код 2506
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Атрактивен дамски топ бюстие в бежово - код 7151
  Топ - код 7151
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 0817 - бела
  Фустан - код 0817 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71