-40%

Џемпер - код 5147

Нема на залиха
SKU
351061
-40%
Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6292 - циклама
  Фустан - код 6292 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 7099 - 3 - пудра
  Фустан - код 7099 - 3 - пудра
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Бански комплект в червено лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 1 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Купачи - код 9042 - 9 - црвена
  Купачи - код 9042 - 9 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Топ - код 6762 - црна
  Топ - код 6762 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Фустан - код 2687
  Фустан - код 2687
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Тренерки - код 2150 - 1 - небесно сина
  Тренерки - код 2150 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 8. Дамски комплект тениска и къси панталонки в черно - код 11894
  Комплет - код 11894 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски топ с ефектно деколте в червено - код 1259
  Топ - код 1259 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Хеланки - код 4137 - 4 - борда
  Хеланки - код 4137 - 4 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71