Ново -21%

Џемпер - код 5952 - црна

На залиха
SKU
340036
-21%
Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 9944 - циклама
  Кардиган - код 9944 - циклама
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Блуза - код 5574 - темно сина
  Блуза - код 5574 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Палто - код 1918 - сиво
  Палто - код 1918 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Сако - код 6023 - црна
  Сако - код 6023 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Кошула - код 1167 - путер зелена
  Кошула - код 1167 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Спортски комплет - код 764 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 764 - 1 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Сукња - код 1920 - 3 - шарена
  Сукња - код 1920 - 3 - шарена
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.130,71
 9. Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 5514 - 4 - бело
  Фустан - код 5514 - 4 - бело
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71