-21%

Џемпер - код 5952 - кафеава

Нема на залиха
SKU
340021
-21%
Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Џемпер - код 7333
  Џемпер - код 7333
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Џемпер - код 407 - кафеава
  Џемпер - код 407 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0936
  Блуза - код 0936
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Фустан - код 1656
  Фустан - код 1656
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Комплет - код 1578 - розова
  Комплет - код 1578 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Топ - код 4433 - бело
  Топ - код 4433 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Маица - код 4123 - црна
  Маица - код 4123 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Маица - код 11670 - бела
  Маица - код 11670 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 4231 - бело
  Блуза - код 4231 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 5964 - бело
  Фустан - код 5964 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 5878 - бело
  Фустан - код 5878 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71