-21%

Џемпер - код 5952 - капучино

Нема на залиха
SKU
339961
-21%
Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Капучино

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Џемпер - код 407 - кафеава
  Џемпер - код 407 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Џемпер - код 392 - кафеава
  Џемпер - код 392 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 8081 - борда
  Тренерки - код 8081 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 3437 - 4 - борда
  Блуза - код 3437 - 4 - борда
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 3008 - 1 - црна
  Фустан - код 3008 - 1 - црна
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 5. Блуза - код 9759 - кремова
  Блуза - код 9759 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 1597 - 2 - виолетова
  Блуза - код 1597 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 8063 - сиво
  Блуза - код 8063 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 557 - небесно сина
  Комплет - код 557 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Блуза - код 41511 - путер зелена
  Блуза - код 41511 - путер зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Маица - код 6336 - 1 - бело
  Маица - код 6336 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71