-21%

Џемпер - код 5952 - сиво

Нема на залиха
SKU
340051
-21%
Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Џемпер - код 392 - сиво
  Џемпер - код 392 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Кошула - код 657 - виолетова
  Кошула - код 657 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Кошула - код 5689 - окер
  Кошула - код 5689 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дуксер - код 3262 - кремова
  Дуксер - код 3262 - кремова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Блуза - код 4111 - црна
  Блуза - код 4111 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Комплет - код 3985 - сиво
  Комплет - код 3985 - сиво
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 2.348,71
 7. Комбинезон - код 2089 - бело
  Комбинезон - код 2089 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комбинезон - код 528 - виолетова
  Комбинезон - код 528 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Блуза - код 7715
  Блуза - код 7715
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Кардиган - код 4446 - окер
  Кардиган - код 4446 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71