-21%

Џемпер - код 5952 - тиркизна

Нема на залиха
SKU
339991
-21%
Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тиркизна

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6113
  Фустан - код 6113
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Тренерки - код 2625 - розова
  Тренерки - код 2625 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 3352 - сиво
  Фустан - код 3352 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Тренерки - код 2946 - 1 - розова
  Тренерки - код 2946 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Спортски комплет - код 6931 - циклама
  Спортски комплет - код 6931 - циклама
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Туника - код 1215 - 3 - бело
  Туника - код 1215 - 3 - бело
  MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 2055 - 1 - циклама
  Фустан - код 2055 - 1 - циклама
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Тренерки - код 1236 - сиво
  Тренерки - код 1236 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 11483 - 5
  Блуза - код 11483 - 5
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71