-26%

Џемпер - код 5966 - бела

Нема на залиха
SKU
345226
-26%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3151 - 3 - црна
  Блуза - код 3151 - 3 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска тениска в бежово с принт - код 6101
  Маица - код 6101
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 1700 - бело
  Фустан - код 1700 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Хеланки - код 5969 - 4 - путер зелена
  Хеланки - код 5969 - 4 - путер зелена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кошула - код 3110
  Кошула - код 3110
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Сако - код 5957
  Сако - код 5957
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Къс дамски топ потник рипс в розово - код 4473
  Топ - код 4473 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Маица - код 1745 - светло сина
  Маица - код 1745 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Кошула - код 8842 - жолта
  Кошула - код 8842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Тренерки - код 1236 - сиво
  Тренерки - код 1236 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71