-26%

Џемпер - код 5966 - пудра

Нема на залиха
SKU
345196
-26%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Екстравагантна дамска туника с мики маус - код 1852 - 3
  Туника - код 1852 - 3 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Маица - код 5233 - бело
  Маица - код 5233 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 8326 - 1 - црна
  Фустан - код 8326 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 6121
  Фустан - код 6121
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 2301 - 4 - циклама
  Фустан - код 2301 - 4 - циклама
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 6. Атрактивен дамски топ в светлорозово - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 2380
  Блуза - код 2380
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Топ - код 11741 - ментол
  Топ - код 11741 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 11517 - путер зелена
  Блуза - код 11517 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Дамско изрязано боди в бежово - код 3322
  Боди - код 3322 - 4
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.159,71