-40%

Џемпер - код 7373 - тиркизна

Нема на залиха
SKU
353851
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тиркизна

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2922 - виолетова
  Блуза - код 2922 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки - код 104 - бела
  Тренерки - код 104 - бела
  Special Price MKD 1.305,00 Регуларна цена MKD 1.885,00
 3. Фустан - код 5273 - црвена
  Фустан - код 5273 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 0631 - 4 - розова
  Блуза - код 0631 - 4 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Фустан - код 7206 - небесно сина
  Фустан - код 7206 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комбинезон - код 6527
  Комбинезон - код 6527
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 1651
  Топ - код 1651 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 0055 - борда
  Блуза - код 0055 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Комплет - код 9954 - виолетова
  Комплет - код 9954 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71