-23%

Џемпер - код 8780 - светло сива

Нема на залиха
SKU
343876
-23%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Светло сива

Материјал: Акрил

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 9901 - 2 - виолетова
  Тренерки - код 9901 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Комплет - код 6899 - жолта
  Комплет - код 6899 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 2593
  Фустан - код 2593
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамска пола в светлорозово с цепка - код 8231
  Сукња - код 8231
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 11601 - црна
  Блуза - код 11601 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фустан - код 3080 - темно сина
  Фустан - код 3080 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 3169 - бело
  Топ - код 3169 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71