Јакна - код 318 - цветна

Нема на залиха
SKU
37565
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Цветна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 0266 - црна
  Јакна - код 0266 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Јакна - код 2081 - црна
  Јакна - код 2081 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Комплет - код 215 - темно сина
  Комплет - код 215 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 2011 - темно сина
  Фустан - код 2011 - темно сина
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Тренерки - код 21666 - 1 - небесно сина
  Тренерки - код 21666 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Спортски комплет - код 8081 - бело
  Спортски комплет - код 8081 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 6383 - црвена
  Фустан - код 6383 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 11707
  Маица - код 11707 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Тениска в бяло с ефектен принт - код 3163
  Маица - код 3163 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Блуза - код 3748
  Блуза - код 3748
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 4305 - розова
  Фустан - код 4305 - розова
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71