Јакна - код 331 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37311
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2005 - 1 - шарена
  Фустан - код 2005 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 3061 - 5 - црвена
  Блуза - код 3061 - 5 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Свободна дамска риза в цвят пудра - код 3110
  Кошула - код 3110 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Топ - код 6373 - црна
  Топ - код 6373 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Сако - код 2113 - црна
  Сако - код 2113 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамска риза в черно с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 11551 - бело
  Топ - код 11551 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 8. Блуза - код 3437 - 2 - окер
  Блуза - код 3437 - 2 - окер
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Блуза - код 8861 - окер
  Блуза - код 8861 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамска тениска в цвят капучино с принт - код 2510
  Маица - код 2510 - капучино
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71