Јакна - код 331 - 2 - бела

Нема на залиха
SKU
37310
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 4215 - 2 - црна
  Фармерки - код 4215 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Блуза - код 7071 - црна
  Блуза - код 7071 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дуксер - код 2569 - путер зелена
  Дуксер - код 2569 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Сукња - код 4043 - капучино
  Сукња - код 4043 - капучино
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Блуза - код 5259 - борда
  Блуза - код 5259 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 3619 - бела
  Маица - код 3619 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 7780 - бело
  Блуза - код 7780 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Блуза - код 5377 - 5 - црвена
  Блуза - код 5377 - 5 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Маица - код 0589 - бело
  Маица - код 0589 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71