Јакна - код 479 - бела

Нема на залиха
SKU
41355
MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2961 - црна
  Комплет - код 2961 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Комплет - код 4350 - сиво
  Комплет - код 4350 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 0837 - црна
  Блуза - код 0837 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Маица - код 2342 - црна
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 7874 - црна
  Фустан - код 7874 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 8162 - 1 - бело
  Блуза - код 8162 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамско боди в светлосиньо от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Маица - код 2425 - кафеава
  Маица - код 2425 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 4453 - 3
  Фустан - код 4453 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Маица - код 0511 - 5 - жолта
  Маица - код 0511 - 5 - жолта
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71