Јакна - код 677 - црна

Нема на залиха
SKU
37267-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 4406 - бело
  Комбинезон - код 4406 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Палто - код 643 - розова
  Палто - код 643 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Кардиган - код 1691 - кремова
  Кардиган - код 1691 - кремова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Џемпер - код 392 - пудра
  Џемпер - код 392 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 132 - борда
  Фустан - код 132 - борда
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Јакна - код 8686 - путер зелена
  Јакна - код 8686 - путер зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Кратки панталони - код 9096 - кремова
  Кратки панталони - код 9096 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 736 - зелена
  Фустан - код 736 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Боди - код 283 - шарена
  Боди - код 283 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 4040 - праска
  Фустан - код 4040 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71