-31%

Блуза - код 1112 - бело

На залиха
SKU
339736
-31%
Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Купачи - код 728 - црвена
  Купачи - код 728 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 0258 - путер зелена
  Фустан - код 0258 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Блуза - код 6202 - кафеава
  Блуза - код 6202 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Фустан - код 6364 - бело
  Фустан - код 6364 - бело
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 5. Сако - код 2911 - зелена
  Сако - код 2911 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Блуза - код 5154 - путер зелена
  Блуза - код 5154 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Фармерки - код 297 - сина
  Фармерки - код 297 - сина
  Најниско ден 1.130,71 Регуларна цена ден 1.710,71
 8. Кардиган - код 9001 - небесно сина
  Кардиган - код 9001 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 7771 - светло сина
  Блуза - код 7771 - светло сина
  Special Price ден 405,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 10. Комплет - код 8181 - бело
  Комплет - код 8181 - бело
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71