-31%

Блуза - код 1112 - црна

Нема на залиха
SKU
339751
-31%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивна дамска блуза в черно - код 8187
  Блуза - код 8187 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Атрактивна дамска блуза в черно - код 6306
  Блуза - код 6306 - 3 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 2449 - 1 - црна
  Блуза - код 2449 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Блуза - код 2922 - црна
  Блуза - код 2922 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Топ - код 4327 - црна
  Топ - код 4327 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 133 - жолта
  Фустан - код 133 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комбинезон - код 4740 - капучино
  Комбинезон - код 4740 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Панталони - код 5664
  Панталони - код 5664
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Топ - код 2965
  Топ - код 2965
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Спортски комплет - код 3066
  Спортски комплет - код 3066
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Тренерки - код 6388 - виолетова
  Тренерки - код 6388 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Ефектен къс топ в черно - код 11924
  Топ - код 11924 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Маица - код 2342 - црна
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Дамски бански в червено - код 9142
  Купачи - код 9142 - 5 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71