-31%

Блуза - код 1112 - кафеава

На залиха
SKU
339766
-31%
Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9951 - путер зелена
  Фустан - код 9951 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Фустан - код 5090 - путер зелена
  Фустан - код 5090 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Сако - код 8031 - кафеава
  Сако - код 8031 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Сако - код 4141 - црна
  Сако - код 4141 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Фустан - код 5513 - путер зелена
  Фустан - код 5513 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Код 629
  Код 629
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 782,71
 7. Туника - код 202 - црна
  Туника - код 202 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 830 - небесно сина
  Фустан - код 830 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Кардиган - код 0372 - зелена
  Кардиган - код 0372 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 912 - корали
  Блуза - код 912 - корали
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71