Ново -25%

Блуза - код 4400 - небесно сина

На залиха
SKU
337726
-25%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6109 - шарена
  Блуза - код 6109 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 4471 - темно сина
  Фустан - код 4471 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 6622 - бело
  Фустан - код 6622 - бело
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Кардиган - код 781 - окер
  Кардиган - код 781 - окер
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Комплет - код 663 - 3 - пудра
  Комплет - код 663 - 3 - пудра
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Кошула - код 8050 - розова
  Кошула - код 8050 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Туника - код 992 - окер
  Туника - код 992 - окер
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 8. Фустан - код 697 - 3 - црна
  Фустан - код 697 - 3 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Комбинезон - код 9911 - путер зелена
  Комбинезон - код 9911 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 7049 - кремова
  Фустан - код 7049 - кремова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71