Ново -25%

Блуза - код 4400 - путер зелена

На залиха
SKU
337786
-25%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 4748 - капучино
  Јакна - код 4748 - капучино
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Палто - код 916 - сиво
  Палто - код 916 - сиво
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Блуза - код 831 - небесно сина
  Блуза - код 831 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 1156 - црна
  Фустан - код 1156 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Кошула - код 405 - црна
  Кошула - код 405 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Комплет - код 8181 - бело
  Комплет - код 8181 - бело
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Фустан - код 956 - црвена
  Фустан - код 956 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Кардиган - код 0372 - розова
  Кардиган - код 0372 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 965 - црна
  Фустан - код 965 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 790 - црна
  Блуза - код 790 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71