Ново -25%

Блуза - код 4400 - сиво

На залиха
SKU
337756
-25%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 883 - бело
  Фустан - код 883 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Кратки панталони - код 9096 - кремова
  Кратки панталони - код 9096 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Фустан - код 8810 - ментол
  Фустан - код 8810 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 409 - светло сина
  Фустан - код 409 - светло сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 701 - бело
  Фустан - код 701 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 974 - небесно сина
  Фустан - код 974 - небесно сина
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 7. Кардиган - код 1739 - виолетова
  Кардиган - код 1739 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Блуза - код 1112 - кафеава
  Блуза - код 1112 - кафеава
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 9. Комплет - код 5671 - темно виолетова
  Комплет - код 5671 - темно виолетова
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 10. Хеланки - код 8078 - црна
  Хеланки - код 8078 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71