Ново -25%

Блуза - код 4400 - тиркизна

На залиха
SKU
337771
-25%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тиркизна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 641 - ментол
  Фустан - код 641 - ментол
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 999 - црна
  Фустан - код 999 - црна
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 3. Комбинезон - код 936
  Комбинезон - код 936
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 6761 - жолта
  Фустан - код 6761 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 1690 - окер
  Фустан - код 1690 - окер
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 6. Фустан - код 594 - портокалова
  Фустан - код 594 - портокалова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Сако - код 2911 - кремова
  Сако - код 2911 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Комплет - код 817 - кафеава
  Комплет - код 817 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Комбинезон - код 936 - црвена
  Комбинезон - код 936 - црвена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 4171 - розова
  Блуза - код 4171 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71