Ново -25%

Блуза - код 4400 - виолетова

На залиха
SKU
337741
-25%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 6625 -1 - шарена
  Комплет - код 6625 -1 - шарена
  Special Price ден 1.449,71 Регуларна цена ден 2.029,71
 2. Фустан - код 976 - небесно сина
  Фустан - код 976 - небесно сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Маица - код 3544 - црна
  Маица - код 3544 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 883 - кафеава
  Фустан - код 883 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 519 - црна
  Фустан - код 519 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Кошула - код 6148 - кремова
  Кошула - код 6148 - кремова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 832 - розова
  Фустан - код 832 - розова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Кардиган - код 4085 - црвена
  Кардиган - код 4085 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 1619 - портокалова
  Блуза - код 1619 - портокалова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Кошула - код 8050 - црна
  Кошула - код 8050 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71