-27%

Блуза - код 4419 - црна

Нема на залиха
SKU
336826
-27%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4244 - црна
  Блуза - код 4244 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 4247 - црна
  Блуза - код 4247 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 1596 - црна
  Блуза - код 1596 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 3963 - црна
  Блуза - код 3963 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 8865 - 2 - црна
  Блуза - код 8865 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Комплет - код 6567 - 3
  Комплет - код 6567 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 1582 - 3 - циклама
  Блуза - код 1582 - 3 - циклама
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Фустан - код 600 - виолетова
  Фустан - код 600 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 912 - кафеава
  Блуза - код 912 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 2869 - црна
  Блуза - код 2869 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Тренерки - код 5399 - светло сива
  Тренерки - код 5399 - светло сива
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Кошула - код 5689 - црна
  Кошула - код 5689 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 9051 - светло сина
  Блуза - код 9051 - светло сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 4145
  Блуза - код 4145
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Туника - код 0781 - сиво
  Туника - код 0781 - сиво
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71