Ново -27%

Блуза - код 4419 - црвена

На залиха
SKU
336841
-27%
Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 6148 - пудра
  Кошула - код 6148 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Комплет - код 5044 - путер зелена
  Комплет - код 5044 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 3317 - виолетова
  Фустан - код 3317 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 132 - црна
  Фустан - код 132 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Блуза - код 825 - сиво
  Блуза - код 825 - сиво
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 6. Блуза - код 0382 - зелена
  Блуза - код 0382 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Фустан - код 5516 - пудра
  Фустан - код 5516 - пудра
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Сако - код 8031 - путер зелена
  Сако - код 8031 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Комплет - код 5671
  Комплет - код 5671
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 10. Комплет - код 555 - 4 - темно сина
  Комплет - код 555 - 4 - темно сина
  Најниско ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71