Ново -27%

Блуза - код 4419 - кафеава

На залиха
SKU
336811
-27%
Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 322 - црна
  Фустан - код 322 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 0208 - путер зелена
  Фустан - код 0208 - путер зелена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 3. Фустан - код 635 - црна
  Фустан - код 635 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 3336 - жолта
  Фустан - код 3336 - жолта
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 778 - црна
  Фустан - код 778 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 6. Фустан - код 928 - виолетова
  Фустан - код 928 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Фустан - код 551 - црвена
  Фустан - код 551 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 674 - црна
  Фустан - код 674 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 6613 - розова
  Блуза - код 6613 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Фустан - код 1510 - кафеава
  Фустан - код 1510 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71