Ново -27%

Блуза - код 4419

На залиха
SKU
336796
-27%
Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0603 - 2 - шарена
  Фустан - код 0603 - 2 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 1040 - окер
  Фустан - код 1040 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 1317 - црна
  Фустан - код 1317 - црна
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 4. Фустан - код 6622 - темно сина
  Фустан - код 6622 - темно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 3434 - розова
  Блуза - код 3434 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Маица - код 964 - 3 - бела
  Маица - код 964 - 3 - бела
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Блуза - код 831 - небесно сина
  Блуза - код 831 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Топ - код 5656 - светло сина
  Топ - код 5656 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Фустан - код 745 - небесно сина
  Фустан - код 745 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71