-50%

Блуза - код 5151 - сина

Нема на залиха
SKU
338206
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0157
  Блуза - код 0157
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивна дамска блуза със светлосини мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в тъмносиньо - код 3299
  Блуза - код 3299
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 2380
  Блуза - код 2380
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 3338 - 1
  Блуза - код 3338 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Атрактивен къс топ рипс в цвят капучино - код 0995
  Топ - код 0995 - капучино
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 0247 - виолетова
  Блуза - код 0247 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Комплет - код 4152 - 4 - пудра
  Комплет - код 4152 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 8979 - црвена
  Фустан - код 8979 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 1409 - циклама
  Фустан - код 1409 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Свободен дамски комплект потник и панталон в черно - код 6929
  Комплет - код 6929 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 11808 - светло сина
  Фустан - код 11808 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Топ - код 3183
  Топ - код 3183
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71