-40%

Блуза - код 518 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
358756
-40%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Масленозелено

Материјал: Акрил - 70 % Вълна - 30 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2959
  Блуза - код 2959
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Блуза - код 3099 - 4
  Блуза - код 3099 - 4
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Блуза - код 11493
  Блуза - код 11493
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 11517 - путер зелена
  Блуза - код 11517 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Блуза - код 0308 - путер зелена
  Блуза - код 0308 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Купачи - код 9042 - 3 - шарена
  Купачи - код 9042 - 3 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 0316
  Фустан - код 0316
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Блуза - код 2899 - 4
  Блуза - код 2899 - 4
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Дамска тениска с къдрици в жълто с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 5 - жолта
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Тренерки - код 1575 - сина
  Тренерки - код 1575 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 451 - розова
  Фустан - код 451 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Сако - код 2900 - борда
  Сако - код 2900 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Тренерки - код 3106 - 3 - зелена
  Тренерки - код 3106 - 3 - зелена
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 9. Спортски комплет - код 13144 - 1 - кафеава
  Спортски комплет - код 13144 - 1 - кафеава
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Маица - код 2621 - црна
  Маица - код 2621 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71