-33%

Блуза - код 5618 - бело

Нема на залиха
SKU
337321
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0157 - бела
  Блуза - код 0157 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 4253 - 2 - бела
  Блуза - код 4253 - 2 - бела
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Атрактивна дамска блуза в бяло - код 8187
  Блуза - код 8187 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в бяло - код 3299
  Блуза - код 3299 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 4268 - бело
  Блуза - код 4268 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 11627 - бело
  Спортски комплет - код 11627 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 2. Къс спортен сет тениска и къси панталонки в червено - код 0213
  Комплет - код 0213 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 8899 - бело
  Фустан - код 8899 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Изчистен дамски топ рипс в бежово - код 1269
  Топ - код 1269
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Сукња - код 4677 - шарена
  Сукња - код 4677 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Тренерки - код 5292
  Тренерки - код 5292
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамски бански в бяло - код 2561
  Купачи - код 2561 - 8 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 8122 - 3
  Фустан - код 8122 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 3204 - 3 - црна
  Маица - код 3204 - 3 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71