-33%

Блуза - код 5618 - борда

Нема на залиха
SKU
337366
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0157 - црвена
  Блуза - код 0157 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 4253 - 3 - корали
  Блуза - код 4253 - 3 - корали
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Атрактивна дамска блуза с червени мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 4474 - црвена
  Блуза - код 4474 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 4450 - 1 - црвена
  Блуза - код 4450 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Атрактивен дамски гащеризон в зелено - код 6282
  Комбинезон - код 6282 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тениска в черно с надпис - код 822
  Маица - код 822 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски комплект блуза и спортен панталон в масленозелено - код 2210
  Спортски комплет - код 2210 - 1
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 4. Дамска тениска в светлосиво - код 3350
  Маица - код 3350
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Боди - код 8807 - небесно сина
  Боди - код 8807 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Топ - код 11955 - црна
  Топ - код 11955 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Маица - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Атрактивен дамски гащеризон в синьо - код 6282
  Комбинезон - код 6282 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 8391 - сиво
  Фустан - код 8391 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски топ рипс в цвят пудра - код 2502
  Топ - код 2502 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71