-33%

Блуза - код 5618 - црна

Нема на залиха
SKU
337336
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11517 - црна
  Блуза - код 11517 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Код 0828
  Код 0828
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Блуза - код 1591 - црна
  Блуза - код 1591 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 4231 - црна
  Блуза - код 4231 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Тренерки-долен дел - код 3004 - 3 - црна
  Тренерки-долен дел - код 3004 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Најниско MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 3.189,71
 3. Блуза - код 912
  Блуза - код 912
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 1124 - борда
  Блуза - код 1124 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 0770
  Фустан - код 0770
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Блуза - код 5259 - бело
  Блуза - код 5259 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 40222 - бело
  Блуза - код 40222 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Тренерки - код 3669 - 3 - бело
  Тренерки - код 3669 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 4150 - бело
  Блуза - код 4150 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Тренерки - код 1568 - 3 - црна
  Тренерки - код 1568 - 3 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71