-33%

Блуза - код 5618 - кафеава

Нема на залиха
SKU
337291
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0828 - капучино
  Блуза - код 0828 - капучино
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Блуза - код 0737 - кафеава
  Блуза - код 0737 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Блуза - код 1910 - капучино
  Блуза - код 1910 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 0308 - кафеава
  Блуза - код 0308 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5888 - 1 - црна
  Фустан - код 5888 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Панталони - код 2090 - црна
  Панталони - код 2090 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Џемпер - код 1219 - 5 - шарена
  Џемпер - код 1219 - 5 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Тренерки - код 8210 - 3 - црна
  Тренерки - код 8210 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Комплет - код 4736 - сиво
  Комплет - код 4736 - сиво
  Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 7. Јакна - код 9970 - 1 - небесно сина
  Јакна - код 9970 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 3.132,00
 8. Јакна - код 051 - 1 - црна
  Јакна - код 051 - 1 - црна
  Најниско MKD 3.422,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 9. Фармерки - код 1034-60 - сина
  Фармерки - код 1034-60 - сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Панталони - код 8676 - црна
  Панталони - код 8676 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.029,71